Napíšte nám svoj podnet, otázku alebo názor

pochvala

Dátum: 05.12.2018 | Vložil: Letková Mária

Dobrý deň, chcela by som Vás pani učiteľky pochváliť za to, že vytvárate príjemné prostredie v MŠ, čoho dôkazom je, že moja vnučka Agátka chodí veľmi rada do škôlky, teší sa na Vás a to je dôkazom že sa v škôlke cíti dobre (ako doma). Toto som ja s mojimi deťmi nezažila, pretože do škôlky chodili nasilu a boli v neustálom strese.
Vďaka Vám zato

.....top vedám 2014

Dátum: 14.11.2014 | Vložil: Betka Gerhátová

Gratulujem Stellke,Filipkovi,Tomáškovi a pani učitelke Deniske za úspech v súťaži top vedám.
Ich snaha stála zato a nakoniec získali parádne 3.miesto a mne ako Filipkovej mamine stálo určite za to vidiet ako boli naše deti hrdé a šťastné zo svojho úspechu:-)
Len tak ďalej..........!!!!!!

Vďaka pani učiteľkám........

Dátum: 22.10.2014 | Vložil: Betka Gerhátová

Dňa 22.10.2014 naše detičky vystupovali v domove dôchodcov k príležitosti mesiaca október-mesiac úcty k starším. Ja ako mamina jedného zo žiakov našej škôlky som mala možnosť sa zúčastniť tohto vystúpenia a musím povedať,že naše deti boli úžasné. Vďaka našim pani učiteľkám Darinke a Deniske detičky hravo zvládli spievanie,tanček aj básničku pretože ich na to perfektne pripravili. Takisto sa našim deťom 100% venujú,vzdelávajú ich a verím,že aj vďaka nim z našich detí rastú múdre hlavičky.........a preto Vám milé pani učiteľky patrí veľké ĎAKUJEM!!!

Pridať nový príspevok